Contact

De Beuk is een vrijwilligersorganisatie en is daarom telefonisch minder bereikbaar.
Indien u contact op wilt nemen adviseren wij dit per email te doen.

E-mail
Voorzitter: Zoltan Ranti
voorzitter@beukonline.nl / 06-11373777

Secretaris:
secretaris@beukonline.nl

Penningmeester:
penningmeester@beukonline.nl

Vrijwilligers- en ledencoördinator: Victor Witkamp
vrijwilligers@beukonline.nl

PR Managers: Lara Berkman & Kim van der Linden
pr@beukonline.nl / 06-53557361

Hoofd Programma: Patrick Broere
programma@beukonline.nl

Oefenruimte Manager:
oefenruimte@beukonline.nl

Productie / Licht & Geluid:
techniek@beukonline.nl

Bar Manager: Richard van Rijn
bar@beukonline.nl