Contact

De Beuk is een vrijwilligersorganisatie en is daarom telefonisch minder bereikbaar.
Indien u contact op wilt nemen adviseren wij dit per email te doen.

E-mail
Voorzitter: Zoltan Ranti
voorzitter@beukonline.nl / 06-11373777

Secretaris: Denise Jansens
secretaris@beukonline.nl

Penningmeester: Floris Dijker
penningmeester@beukonline.nl / 06-34961232

Vrijwilligers- en ledencoördinator: Victor Witkamp
vrijwilligers@beukonline.nl

PR Managers: Lara Berkman & Kim van der Linden
pr@beukonline.nl / 06-53557361

Hoofd Programma: Patrick Broere
programma@beukonline.nl

Oefenruimte Manager: Jovan Trenidad
oefenruimte@beukonline.nl / 06-17984436

Productie / Licht & Geluid: Dirk van Rietschoten
techniek@beukonline.nl

Bar Manager: Randy van der Veen
bar@beukonline.nl / 06-29183685