Contact

Algemeen telefoonnummer: 06 – 46332979  (alleen bereikbaar tijdens openingstijden)

De Beuk is een vrijwilligersorganisatie en is daarom telefonisch minder bereikbaar.
Indien u contact op wilt nemen adviseren wij dit per email te doen.

E-mail
Voorzitter: Dervis Mikail Katar
voorzitter@beukonline.nl

Leden- en vrijwilligerscoördinator: Dervis Mikail Katar
vrijwilligers@beukonline.nl

Penningmeester: Richard van Rijn
penningmeester@beukonline.nl / 06-34961232

Secretaris: Denise Jansen
secretaris@beukonline.nl

PR Manager: Ayla Giezen
pr@beukonline.nl / 06-25206170

Hoofd Programma: Ayla Giezen
programma@beukonline.nl / 06-25206170

Oefenruimte Manager: Jack van de Werken
oefenruimte@beukonline.nl

Productie / Licht & Geluid: Dirk van Rietschoten
techniek@beukonline.nl

Bar Manager: Randy van der Veen
bar@beukonline.nl / 06-29183685