Poppodium De Beuk
1e Barendrechtseweg 53-55
2991 XE Barendrecht
06 – 46332979  (alleen bereikbaar tijdens openingstijden, sms of whatsapp wordt binnen 5 werkdagen op gereageerd )

De Beuk is een vrijwilligersorganisatie en is daarom telefonisch minder bereikbaar.
Indien u contact op wilt nemen adviseren wij dit per email te doen.


Contact:

Voorzitter
voorzitter@beukonline.nl

Leden- en vrijwilligerscoördinator (VLC)
Dervis Mikail Katar
vrijwilligers@beukonline.nl

Penningmeester
Dervis Mikail Katar
penningmeester@beukonline.nl

Secretaris
Richard van Rijn
Secretaris@beukonline.nl
06-34961232

PR Manager
Ayla Giezen
pr@beukonline.nl
06-25206170

Hoofd Programma
Rob Huberts
programma@beukonline.nl

Oefenruimte Manager
oefenruimte@beukonline.nl

Productie / Licht & Geluid
Johan Buesink & Dirk van Rietschoten
techniek@beukonline.nl

Bar Manager
Randy van der Veen
bar@beukonline.nl
06-29183685


Openingstijden
Vrijdag: 21:30 tot 02:00 uur
Zaterdag: 21:30 tot 02:00 uur

Openbaar vervoer:
Bushalte viaduct A15 is 100 meter vanaf De Beuk. Hier komen o.a. de bussen 84, 183, 187 en de nachtbus B11 van de RET.

NS station Barendrecht is +/- 2 kilometer lopen. Check Google Maps voor de kortste route.

Dienstregeling BOB-bus B11 van de RET
www.9292.nl    of   www.ret.nl


Over De Beuk
De Beuk is hèt poppodium van Barendrecht, je vindt ons in het niemandsland  tussen Barendrecht en Rotterdam ingeklemd door de A15 en diverse goederenspoorlijnen.
Onze zaal heeft een maximale capaciteit van zo’n 150 bezoekers en we beschikken over een (semi-)professionele PA installatie.

De Beuk organiseert per jaar zo’n 50 avonden met concerten, jamsessies en feesten. De veelal locale artiesten die geprogrammeerd worden zijn zeer divers in muziekstijl, Rock, Pop, HipHop, Funk, Techno, ska, Reggae, Drum ’n Bass, Metal, Punk en alles wat er tussenin zit.

Naast een podiumfunctie zijn er in De Beuk twee oefenruimtes waar bands uit de regio Barendrecht kunnen repeteren. De Beuk is betrokken geweest bij diverse Barendrechtse evenementen zoals de Roparun. Daarnaast werkt De Beuk veel samen met het jongerenwerk van Kijk op Welzijn.

Alle activiteiten worden georganiseerd door een groep jonge vrijwilligers.